• Szybka wysyłka w 24h
  • Darmowa wysyłka już od 100zł
  • Gwarancja dyskretnej paczki
  • 20 dni na zwrot

Informacja

Promocja

Kilka sposobów, jak walczyć z przedwczesnym wytryskiem


Przedwczesny wytrysk dotyczy sporej ilości mężczyzn. Większość z nich do tego oczywiście się nie przyznaje. Tak oto wzrastają frustracja, brak zrozumienia partnera, a w końcu rodzą się depresje, załamania nerwowe i zdrady. Nie ma jednak sytuacji bez wyjścia. Gumkoland.pl zdecydował się przygotować poradnik, w jaki sposób walczyć z przedwczesnym wytryskiem. Stosując się poniższych rad, będziesz mógł w przyszłości zapomnieć o problemie.

Sposób 1 – masaż

Jak to – masaż? Zapytasz. Tak. Okazuje się, że tzw. metoda chińska nadal ma wielu amatorów. Polega ona na masowaniu punktu ciała, który położony jest między jądrami a odbytem. Im dłuższy masaż, tym możesz liczyć na dłuższy seks. Masaż można wykonać samemu lub poprosić partnerkę. Drogeria erotyczna Gumkoland.pl poleca olejki do masażu, które można wykorzystać do tej metody.

>> Olejki do masażu erotycznego

Sposób 2 – preparaty na przedwczesny wytrysk

Z przedwczesnym wytryskiem zmaga się tak wielu mężczyzn, że drogeria erotyczna Gumkoland.pl otworzyła osobny dział poświęcony temu tematowi. I tak w naszej seksaptece w zakładce „przedwczesny wytrysk” udostępniliśmy popularne i skuteczne preparaty. Przyjrzyjmy się im bliżej:

Spray na przedwczesny wytrysk – spray'e tego rodzaju to nowoczesne produkty dla wymagających mężczyzn. Działają natychmiastowo, ponieważ ich lekka konsystencja szybko przenika do skóry i ukrwienia członka. Przy okazji posiadają właściwości nawilżające i regenerujące naskórek. W drogerii erotycznej Gumkoland.pl dostępne są spray'e na przedwczesny wytrysk firmowane markami Intimeco i LSDI.

Żele na przedwczesny wytrysk – potęgują doznania, nie wywołując przedwczesnego wytrysku. Żele dla mężczyzn z firm Intimeco i LSDI nie dość, że przedłużają stosunek, to w dodatku poprawiają jakość życia seksualnego. Produkty tego typu dobrze wchłaniają się w skórę, ujędrniając ją i wygładzając. Opakowania żeli na przedwczesny wytrysk są wyposażone w pompkę, co znacznie ułatwia aplikację produktu. Na szczególną uwagę zasługuje profesjonalny żel znieczulający penisa – Intimeco Delay Gel stworzony z naturalnych składników (wyciąg z kasztanowca, miłorzębu i arniki). Jego zadaniem jest zmniejszenie wrażliwości penisa. Kontroluje przedwczesny wytrysk i skutecznie go opóźnia. To produkt naprawdę z wyższej półki, któremu warto się przyjrzeć i spróbować, jak działa.

>> Preparaty na przedwczesny wytrysk - sprawdź

Sposób 3 – prezerwatywy przedłużające stosunek

Na rynku dostępnych jest co najmniej kilka marek prezerwatyw, które pozwalają wydłużyć stosunek o kilkadziesiąt minut. Znane i mniej znane marki prezerwatyw stosują środek nawilżający z benzokainą – jest to środek znieczulający o działaniu miejscowym. Wiele osób poznało już zalety prezerwatyw przedłużających stosunek i bardzo chwali sobie tę naturalną formę wspomagającą. Jest ona nie tylko bezpieczna, ale także bardzo tania. Produkty tego typu znajdziesz w naszej drogerii erotycznej. Największe marki wyspecjalizowane w sprzedaży prezerwatyw zadbały o przygotowanie odpowiednich produktów:

Pasante Infinity Delay – zawierają lubrykant, który opóźnia wytrysk i przedłuża stosunek. Klienci doceniają te prezerwatywy za anatomiczny kształt.
Durex Performa – prezerwatywy wykonane z naturalnej gumy lateksowej nawilżane środkiem z 5-procentową benzokainą, wyróżniają się anatomicznym kształtem „easy on”.
Unimil Max Love – prezerwatywy o unikalnym kształcie ze środkiem nawilżających z dodatkiem benzokainy (4,5%).

>> Szukaj w drogerii erotycznej Gumkoland.pl prezerwatyw przedłużających stosunek

Sposobów na poradzenie sobie z przedwczesnym wytryskiem jest znacznie więcej. Nie wyczerpaliśmy tematu, a jedynie nakreśliliśmy go, nawiązując do asortymentu w drogerii erotycznej Gumkoland.pl, którymi można się wspomóc. Owocnych zbliżeń, panowie. Pamiętajcie, że przedwczesny wytrysk to nie wyrok.