Nowy Elektroniczna kłódka z blokadą czasową Zobacz większe

Elektroniczna kłódka z blokadą czasową

5904533816464

Nowy produkt

Elektroniczna kłódka czasowa: idealna do kontroli i intensywnych zabaw BDSM.

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

119,90 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

`Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

10

Systemy płatności:
Systemy płatności:

Przedstawiamy rewolucyjną elektroniczną kłódkę z blokadą czasową, stworzoną specjalnie do spełnienia unikalnych potrzeb scenariuszy BDSM. Ta zaawansowana kłódka jest wyjątkowym narzędziem, które pozwala zwiększyć napięcie i oczekiwanie podczas sesji, dodając doświadczeniu niezapomnianą intensywność.

Kłódka jest precyzyjnie zaprojektowana, aby była łatwa w użyciu i uczyniła twoje zabawy jeszcze bardziej ekscytującymi i nieprzewidywalnymi. Dzięki elektronicznej kontroli czasu, możesz ustawiać blokadę przez określony czas, co sprawia, że każda sesja jest inna i niepowtarzalna.

Dopracowany design i wytrzymałe materiały gwarantują długotrwałe użytkowanie, a jej wielofunkcyjność sprawia, że jest ona idealna dla różnych scenariuszy i fantazji BDSM. Dzięki niej możesz eksplorować nowe aspekty swojej seksualności, poddając się kontroli lub sprawując dominację w sposób, który jest synchronizowany i precyzyjnie odmierzony dla maksymalnego napięcia i satysfakcji.

Elektroniczna kłódka z blokadą czasową jest dyskretna, bezpieczna w użyciu i łatwa do czyszczenia, co czyni ją idealnym dodatkiem do Twojej kolekcji akcesoriów BDSM. Odkryj nowe horyzonty swoich erotycznych fantazji, korzystając z technologii, która zwiększa realizm, kontrolę i przyjemność każdej sesji.

Nasza blokada czasowa ukrywa w sobie prawdziwą, zaawansowaną technologię i może być dołączona do prawie każdego narzędzia niewolnictwa. W końcu możesz przeżyć swoją ostateczną niewolę, ponieważ blokada czasu może być ustawiona na dokładną minutę, na maksimum 100 godzin. Nasz zamek może się oprzeć sile do 130 kilogramów, dzięki czemu idealnie nadaje się do niewolniczej kontroli kajdanek, szekli, drążków z szeklami, wiązek uprzęży, klatek czystości, pasów czystości, knebli, a nawet  wtyczki analnej.  Ten fantastyczny produkt pozwala ci się związać i uwolnić tylko po pewnym czasie wybranym przez ciebie (i bądźmy szczerzy: jesteś tym, który najlepiej zna twoje niewolnicze fantazje - nikt nie robi tak dobrze jak ty!)

 Dalsze szczegóły:

• Cyfrowa blokada czasu BDSM / Blokada timera / System synchronizacji czasowej / Elektroniczna blokada blokująca

• Elektroniczna blokada czasu z przyciskami sterującymi i ekranem LCD

• Zastosuj jak normalną kłódkę

• Akumulator litowo-USB • Materiał: ABS i stalowy drut = w 100% bezpieczny

• Wymiary: blokada czasu 45 mm x 40 mm x 20 mm, wspornik 2,5 mm ø x 90 mm (0,1" x 3,5 ")

• Szczegółowe instrukcje obsługi w języku angielskim

• Można ustawić minuty i godziny

• Najdłuższe ustawienie to 99 godzin i 59 minut

• Nie można otworzyć przed przekroczeniem limitu czasu • 

• Żywotność baterii: jeśli korzystasz z blokady czasu niewoli przez cztery godziny każdego dnia, bateria wystarcza na 30 dni po jednym naładowaniu.

• Instrukcje bezpieczeństwa: Przed użyciem upewnij się, że blokada czasu jest w pełni naładowana.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Elektroniczna kłódka z blokadą czasową

Elektroniczna kłódka z blokadą czasową

Elektroniczna kłódka czasowa: idealna do kontroli i intensywnych zabaw BDSM.

Produkty powiązane