Medica Group Orgasm Max for Men - 2 kaps. suplement diety Zobacz większe

Medica Group Orgasm Max for Men - 2 kaps. suplement diety

5905669259583

Nowy produkt

Podkreśl swoją męskość z Medica Group Orgasm Max dla mężczyzn.

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

10,99 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

`Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

100

Systemy płatności:
Systemy płatności:

Medica Group Orgasm Max for Men to rewolucyjny suplement diety zaprojektowany, aby zwiększyć doznania seksualne mężczyzn. Ten innowacyjny produkt zawiera starannie dobrany zestaw składników, które wspierają libido i intensywność orgazmów.

W jednym opakowaniu znajdują się dwie kapsułki, które są łatwe do połknięcia i szybko wchłaniane przez organizm. Formuła Orgasm Max korzysta z naturalnych składników, które stymulują przepływ krwi do narządów płciowych, zwiększając wrażliwość i pobudzenie.

Medica Group Orgasm Max jest doskonałym wyborem dla mężczyzn, którzy chcą poprawić swoje doznania seksualne i odkryć nowe poziomy zadowolenia. Ten suplement pomoże Ci zwiększyć swoje libido i doświadczyć intensywniejszych i głębszych orgazmów.

Sposób przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i ciemnym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Zalecane maksymalne spożycie: 1 porcja = 1 kapsułka . Nie należny spożywać więcej niż 1 porcje dziennie. Nie spożywać na noc.

Wyprodukowano dla: Medica-Group Sp. z o.o. ul. Mikołaja Reja 43/1 76-200 Słupsk. Kraj pochodzenia: Unia Europejska

Oferowany produkt jest suplementem diety czyli środkiem spożywczym. Produkt nie jest lekiem. Nie ma właściwości leczniczych ani nie zapobiega chorobom. Skład produktu, środki ostrożności, zalecane spożycie, sposób przechowywania, właściwości, data ważności znajdują się na opakowaniu. Produkt można zwrócić nieużywany, w nienaruszonym i oryginalnym opakowaniu jeżeli po jego otrzymaniu i zapoznaniu się z informacją na opakowaniu lub ulotką okaże się, że nie możesz stosować tego produktu z uwagi na skład lub właściwości zawartych w nim składników. Opisane działania uzależnione są od indywidualnych uwarunkowań organizmu, kondycji i stanu zdrowia. Nie gwarantujemy uzyskania takich samych efektów.

Ilość 2 kaps

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Medica Group Orgasm Max for Men - 2 kaps. suplement diety

Medica Group Orgasm Max for Men - 2 kaps. suplement diety

Podkreśl swoją męskość z Medica Group Orgasm Max dla mężczyzn.

Produkty powiązane

Inne produkty z tej samej kategorii