Nowy Zestaw startowy BDSM Zobacz większe

Zestaw startowy BDSM

17100101

Nowy produkt

Odkryj świat BDSM z kompletnym zestawem: maską, obrożą, kajdankami i packą.

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

59,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

`Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

10

Systemy płatności:
Systemy płatności:

Zestaw BDSM jest idealnym wprowadzeniem do świata dominacji i uległości, oferując różnorodne akcesoria, które zapewnią niezapomniane i pobudzające doświadczenia. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, akcesoria są nie tylko trwałe, ale również wygodne w użytkowaniu, co sprawia, że są idealne zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników BDSM.

  1. Maska na oczy blindfold: Maska intensyfikuje doznania, eliminując jeden ze zmysłów i zwiększając wrażliwość na inne bodźce. Jest miękka, komfortowa i pasuje do większości rozmiarów głowy, zapewniając całkowitą ciemność i skupienie na doznaniach.

  2. Obroża na szyję: Estetyczna i funkcjonalna, obroża podkreśla pozycję uległości i może być używana w różnorodnych scenariuszach zabaw BDSM. Może być również połączona z innymi akcesoriami, takimi jak smycze, dodając większą różnorodność do zabawy.

  3. Kajdanki na ręce: Wygodne, ale mocne kajdanki są idealne do eksplorowania różnych pozycji i scenariuszy, umożliwiając bezproblemowe zabezpieczenie rąk.

  4. Packa w kształcie serca: Unikatowa packa nie tylko dodaje uroku i estetyki, ale także pozwala na eksplorację różnych poziomów bólu i przyjemności, od lekkich poklepywań po intensywniejsze uderzenia.

  5. Wszechstronność: Zestaw jest wszechstronny i można go łatwo dostosować do indywidualnych preferencji i scenariuszy, sprawiając, że jest idealny do eksploracji fantazji i granic.

  6. Dyskrecja i przechowywanie: Akcesoria są łatwe do przechowywania i transportu, zapewniając dyskrecję i ułatwiając zabranie zestawu w podróż.

Zestaw BDSM oferuje nieograniczone możliwości eksploracji i zabawy, pomagając użytkownikom odkrywać nowe aspekty swojej seksualności i zwiększać intymność.

Ilość 1 sztuka
Materiał PVC (polichlorek winylu)
Kolor Czarny
Rozmiar Uniwersalny

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zestaw startowy BDSM

Zestaw startowy BDSM

Odkryj świat BDSM z kompletnym zestawem: maską, obrożą, kajdankami i packą.

Produkty powiązane