Mystim - Silikonowe dildo Tingly Timmy z e-stim

4260152464426

Nowy produkt

Silikonowe dildo Tingly Timmy z funkcją elektrostymulacj

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

259,90 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

`Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Systemy płatności:
Systemy płatności:

Silikonowe dildo Tingly Timmy z funkcją elektrostymulacji dzięki klasycznemu, lekko zakrzywionemu korpusowi oferuje ekscytujące napięcie na całej długości 27cm. Jeśli ściśle przylega do skóry, szczególnie intensywnie i równomiernie stymuluje pochwę lub odbyt poprzez powierzchnie e-stim zlokalizowane po bokach.

O tak!, Charging Chester właśnie opanował rozpieszczanie Cię od przodu i od tyłu!

E-Stim

Pięknie ukształtowane silikonowe dildo można łatwo i głęboko włożyć. Tym bardziej, jeśli używasz lubrykantu na bazie wody. Po aktywacji trybu elektrostymulacji, Mystim Tingly Timmy dosłownie Cię zelektryzuje. W zależności od ustawienia poczujesz delikatne mrowienie, rytmiczne pulsowanie lub zmysłowe pchnięcia. To nie jest magiczna sztuczka, ale stara dobra fizyka. Biegun dodatni i ujemny są rozdzielone już po kilku centymetrach. Aby aktywować oba bieguny, potrzebujesz urządzenia elektrycznego, takiego jak Cluster Buster, Mystim Tension Lover lub Mystim Pure Vibes.Intensywność

Gdy Tingly Timmy zacznie działać, w mgnieniu oka wprowadzi Cię w nastrój, a potem zależy od Ciebie, jak długo chcesz być zadowolony. Ciesz się kłującym, pożądliwym doznaniem przez wiele godzin lub zmieniaj stymulację w sposób, który szybko doprowadzi Cię do niewiarygodnych punktów kulminacyjnych - tak, jak lubisz.Czyszczenie i pielęgnacja

Tingly Timmy jest wykonany w 100% z platynowego silikonu klasy medycznej i ma elegancki, chromowany uchwyt bez niklu. Dzięki temu jest nie tylko cudownie elastyczny i absolutnie higieniczny, ale także ma aksamitnie miękką powierzchnie. Do czyszczenia potrzebujesz tylko wody i łagodnych mydlin. Ponadto należy regularnie dodawać przyjazną dla skóry dezynfekcję.

I proszę, bądź cierpliwy, aby pozwolić mu całkowicie wyschnąć przed kolejną grą, aby mógł robić w Tobie wyjątkową wydajność przez długi czas.

Rozszerzone korzyści

- Typ: dildo/elektrostymulacja

- Długość dilda: 27 cm

- Średnica: 3,8 cm

- bi-polarny

- Materiał: W 100% medyczny grade platinum silicone

Materiał silikon medyczny
Kolor Czarny
Długość 27 cm
średnica 3,8 cm

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Mystim - Silikonowe dildo Tingly Timmy z e-stim

Mystim - Silikonowe dildo Tingly Timmy z e-stim

Silikonowe dildo Tingly Timmy z funkcją elektrostymulacj