Męski Pas Cnoty HT-V4 Nub

5904533812794

Nowy produkt

Pas Cnoty HT-V4 Nub: Zabezpieczenie z 4 regulowanymi obręczami.

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

269,90 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

`Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

10

Systemy płatności:
Systemy płatności:

Pas Cnoty HT-V4 Nub reprezentuje apogeum innowacji w dziedzinie męskiego zabezpieczenia i dyscypliny. Ten precyzyjnie wydrukowany 3D pas cnoty wyposażony jest w zamknięcie na zamek oraz cztery obręcze mocujące do jąder o różnej średnicy, co zapewnia idealne dopasowanie i maksymalną wygodę noszenia.

Dzięki zaawansowanej technologii druku 3D, pas HT-V4 Nub oferuje niespotykaną dotąd precyzję i jakość wykonania. Jego design został starannie przemyślany, aby spełniać wszelkie wymagania funkcjonalne, a jednocześnie zachować elegancki i dyskretny wygląd. Wybór różnych obręczy umożliwia dostosowanie pasa do indywidualnych potrzeb, co gwarantuje bezpieczeństwo i komfort w każdej sytuacji.

Pas cnoty HT-V4 Nub to więcej niż tylko akcesorium BDSM. To przemyślane narzędzie umożliwiające eksplorację i odkrywanie nowych aspektów intymności oraz poprawę jakości związku przez wprowadzenie elementu kontroli i podniecenia.

Każdy element został zaprojektowany z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie użytkownika. Pas jest łatwy w montażu, regulacji i użytkowaniu, a także łatwo utrzymać go w czystości, co czyni go idealnym wyborem dla każdego, kto chce rozpocząć lub urozmaicić swoją przygodę z BDSM.

Materiał Żywica nylonowa
Średnica ringu mocującego pas do jąder 4sztuki: 36mm 40mm 45mm 50mm
inne Zamek na kluczyk
Długość klatki 18 mm

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Męski Pas Cnoty HT-V4 Nub

Męski Pas Cnoty HT-V4 Nub

Pas Cnoty HT-V4 Nub: Zabezpieczenie z 4 regulowanymi obręczami.

Produkty powiązane