Medica Group Orgasm Power for Men Drink 10 ml suplement diety Zobacz większe

Medica Group Orgasm Power for Men Drink 10 ml suplement diety

5904405351062

Nowy produkt

Medica Group Orgasm Power - intensyfikator doznań dla mężczyzn, napój, 10 ml.

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

9,90 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

`Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

10

Systemy płatności:
Systemy płatności:

Medica Group Orgasm Power to wyjątkowy napój, który ma na celu zwiększenie intensywności doznań erotycznych u mężczyzn. Stworzony z myślą o zwiększeniu wrażliwości i mocnych wrażeń, jest idealnym dodatkiem do intymnych chwil.

Produkt łączy składniki, które są znane z potęgowania doznań erotycznych. Działa poprzez zwiększenie przepływu krwi do obszarów intymnych, co przekłada się na zwiększoną wrażliwość i stymulację.

Aplikacja jest prosta. Wystarczy spożyć zawartość butelki około 30 minut przed planowanym stosunkiem. Medica Group Orgasm Power działa szybko, dostarczając maksymalne efekty.

Produkt jest pakowany w dyskretne opakowanie, dzięki czemu można go zabrać gdziekolwiek się chce. Bez względu na to, czy planujesz specjalny wieczór, czy po prostu chcesz dodać trochę pikanterii do swojego życia, Medica Group Orgasm Power jest doskonałym wyborem.

Oferowany produkt jest suplementem diety czyli środkiem spożywczym. Produkt nie jest lekiem. Nie ma właściwości leczniczych ani nie zapobiega chorobom. Skład produktu, środki ostrożności, zalecane spożycie, sposób przechowywania, właściwości, data ważności znajdują się na opakowaniu. Produkt można zwrócić nieużywany, w nienaruszonym i oryginalnym opakowaniu jeżeli po jego otrzymaniu i zapoznaniu się z informacją na opakowaniu lub ulotką okaże się, że nie możesz stosować tego produktu z uwagi na skład lub właściwości zawartych w nim składników. Opisane działania uzależnione są od indywidualnych uwarunkowań organizmu, kondycji i stanu zdrowia. Nie gwarantujemy uzyskania takich samych efektów.

Data ważności minimum 6 miesięcy
Pojemność 10 ml
Ilość 1 sztuka

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Medica Group Orgasm Power for Men Drink 10 ml suplement diety

Medica Group Orgasm Power for Men Drink 10 ml suplement diety

Medica Group Orgasm Power - intensyfikator doznań dla mężczyzn, napój, 10 ml.

Produkty powiązane

Inne produkty z tej samej kategorii